İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI 

Değerli Müşterimiz,

Satın almış olduğunuz ürünün iadesi için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz:

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü iade etmek için “İade Formu İndir” bağlantısıyla indirebileceğiniz formu basıp eksiksiz olarak doldurunuz. İade Formu’nu iade etmek istediğiniz ürün ile birlikte kargoya vermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş olması ve yeniden satışa elverişli halde olması gerekmektedir.

İade edilmek istenen ürünü, tarafınıza gönderildiği şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün paketi, kutusu veya ambalajı var ise bunların da tarafımıza gönderilmesine özen gösteriniz.

İade edilmek istenen ürüne ait faturanın, ürünle birlikte tarafımıza gönderilmiş olması gerekmektedir, aksi halde iade alınmayacaktır. Siparişlerin tüzel kişiler tarafından verilmesi durumunda ise iade işlemlerinde iade faturası kargo payı dahil edilmeden, ürün birim fiyatı + KDV olarak kesilmelidir.

İade Formu, fatura ve ürünün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde paranız ödeme yaptığınız ödeme kanalıyla tarafınıza iade edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmış ve hasarlı olması halinde göndermiş olduğunuz ürün iade alınmaz ve bu ürünlerin kargo ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

Ürünlerin tarafınıza ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde ürünlerin beden veya renk değişiminin talep edilmesi durumunda da aynı prosedür geçerli olup; İade Formu’nun doldurularak tarafımıza fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ürün değişimlerinde KULLANILMIŞ, YIRTILMIŞ, DEFORME OLMUŞ, LEKELİ, KİRLİ, YIKANMIŞ ÜRÜNLER İADE ALINMAMAKTADIR. İade ürünlerin kullanılmamış ve tarafınıza teslim edildiği şekli ile iade edilmesi gerekmektedir.

İade işlemleri için 0535-3345991 numaralı telefondan Baby Tales Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da info@babytales.com.tr adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürün iade adresi: Merkez Mh. Telekom Sk. Saban Residence No.4 34077 Göktürk Eyüp İstanbul

İade Formu İndir